יום רביעי, 12 ביוני 2013

פירוטכניקה לאירועים - המיטב


זיקוקי דינור מוסיפים צבע ועניין לאירועים, ולכן כדאי לקחת אותם בחשבון כאשר מתכננים חוויה לאורחים. כיום ניתן לבחור מבין סוגים רבים של זיקוקין, כאשר לכל אחד מהם יש מאפיינים אחרים.

זיקוקי דינור הם חלק מאפקטים מיוחדים הכוללים פירוטכניקה, תותחי קונפטי, מכונת בועות סבון, רשתות בלונים ועוד. יחד עם זאת, רק לאחרונה החלו לקוחות פרטיים לגלות את היתרונות של הזיקוקים, ולהזמין אותם לאירועים אישיים.


שלושת האירועים הפרטיים המרכזיים בהם פופולארי להשתמש בזיקוקי דינור הם חתונה, בת מצווה ובר מצווה. זיקוקי דינור משאירים אפקט על האורחים, ולכן אין הבדל בין אירועים מצומצמים או גדולים. מהבחינה הזו גם לא קיים פער בין זיקוקי דינור לאירועים עם מוזמנים מבוגרים, כמו חתונות, לבין חגיגות משפחתיות עם אורחים צעירים יותר, כמו בר מצווה או בת מצווה.

על מנת להתאים בין סוג הזיקוקים לאופי האירוע, יש להכיר את זיקוקי הכוכבים המרכזיים:
  • כוכבים פירוטכניים – זיקוקי דינור אלו עשויים מתערובת של חומרים, ויוצרים טקסטורה מרשימה כבר ברגע הפיצוץ. הם דולקים בפרקי זמן שונים התלויים בגודלם, בדרישות הלקוח ובעיצוב הכללי.
  • כוכבים מגולגלים – אלו זיקוקי דינור הנדבקים כתערובת, ויוצרים צורה של כוכב עגול, בדומה לכדור.

  • כוכבים חתוכים – זיקוקי דינור אלו עשויים מתערובת משוטחת הנחתכת לקוביות בגדלים סטנדרטיים.
  • כוכבים דחוסים – תערובת זיקוקי דינור המוכנסת לתוך תבנית, ונדחסת אל מכבש קרויה כוכבים מוזרקים, דחוסים או שאובים.
  • פגז כדורי ופגז צילינדר – אלו זיקוקי דינור המופעלים באמצעות פתיל, אשר מדליק את הגזים, ומופעל על ידי אבקת שריפה. לעומת זאת, פגז צילינדר אינו מתפזר בצורה עגולה וסימטרית, והפיצוץ נעשה בצורה רב שלבית.איך בוחרים זיקוקי דינור וחברה שתדע להפעיל אותם כהלכה?

הזיקוקין המושלמים יכולים להיקבע על פי מרכיבי התערובת של החומרים הדליקים. התייעצות עם אנשי מקצוע יכולה לשפוך אור על הבדלים ספציפיים בין זיקוקי דינור, כאשר המטרה העיקרית היא לשלב את המתכת ואת החומר הכימי עם שילוב אומנותי של צבעים.

מלבד ההיבט האסתטי, חברה המפעילה זיקוקי דינור מחויבת לדרישות מחמירות של בטיחות. צוות החברה אמור לבצע את ההפעלה בצורה מרשימה, אך במקביל לעקוב אחר בטיחות האורחים, המוזמנים, מפיקי האירוע והעוברים והשבים. רק בצורה כזו ניתן ליהנות מזיקוקי דינור מרשימים בעת קבלת הפנים או במהלך האירוע עצמו. 

בנוסף, מאוד מומלץ להשתמש באפקטיביות של זיקוקי הדינור, על מנת לציין את שיא האירוע. דוגמא לכך אפשר למצוא ברגע שבירת הכוס של החתונה, לאחר הנאום הקצר של חתן בר המצווה או בעת הכניסה של נערת בת המצווה.

לסיכום, רשימת זיקוקי הדינור המוצעת כיום למפיקי אירועים היא ללא ספק אטרקציה מרשימה ומיוחדת.
שמרו על הבטיחות, ותוכלו גם אתם להבטיח חגיגה בלתי נשכחת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה