יום ראשון, 14 בדצמבר 2014

גם במשרד שלך מגיע לחגוג את חנוכה! כנסו ותהנו מאוירת החג

רוצים קישוטים לחנוכה למשרד שלכם?

לקראת חג החנוכה, אתם רוצים לקשט את המשרד שלכם ברוח החג. אל תשכחו שחנוכה זה לא רק חג לילדים - וגם העובדים יכולים ליהנות מאווירת החג המיוחדת. אחרי הכל - אם אתם עורכים מסיבת חנוכה קטנה במשרד, עם סופגניות ולביבות - ומדליקים את נרות החנוכה - הדבר יהיה מושלם, רק בתנאי שגם יש קישוטים לחנוכה שהם מתאימים. הנה כמה המלצות על קישוטים מתאימים לחג שקל יחסית להכין, ושיכולו לשדרג את המשרד שלכם באווירה הקסומה של חנוכה!
ההמלצות לקישוטים עבור המשרד


  • קישוטי נייר - אלו קישוטים לחנוכה שקל יחסית להכין והם לא דורשים מאמץ רב. ברשת יש אגב סרטונים רבים ומדריכים מקוונים ומצולמים שיראו לכם איך אפשר לקחת בריסטול ולגזור ממנו צורות של סביבון או סופגניות. אפשר לקשט באופן בסיסי או מושקע לבחירתכם, ומכאן לתלות במשרד.
  • תליה של בלונים לחנוכה - עוד המלצה מעולה, היא לקנות כמה בלונים לחנוכה ואיתם לקשט את המשרד! אפשר לקנות למשל בלונים לחנוכה שכתוב עליהם חג שמח, או שפשוט אם תרצו לקחת בלון, לצייר עליו כמה דברים אשר קשורים לחג - וכמובן לתלות במשרד שלכם.
  • קישוטים על הראש - למה לא שלדרג באמת את אווירת החג ולתת לאנשים מעין קישוטים שיוכלו לשים על הראש? אפשר למשל לגזור צורה של נר על בריסטול, לשדך בהתאם, ולשים על הראש של העובדים - מה שיוצר אווירת חג משעשעת ונעימה מאד במשרד.


כמה זמן לקוחת העבודה?

אחד הדברים היפים הוא שאתם לא צריכים להשקיע זמן רב בהכנת הקישוטים, וזה לא גוזל יותר מידי זמן מהעובדים. לצורך העניין, אפשר לקחת בין שעה לשלוש שעות בסך הכל, להכין את כל הקישוטים - וכעת יהיה לכם חג שמח באמת, באווירת חג קסומה, כשבחוץ הגשם יורד - ואתם נהנים מהסופגניות והנרות המאירים בחנוכייה במקום העבודה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה