יום שבת, 20 בדצמבר 2014

בעלי עסק? כנסו וגלו איך לקשט את העסק

כיצד תוכלו לשווק את העסק שלכם בעזרת בלונים?

עד היום, אם חשבתם על בלונים, ככל הנראה בעיקר חשבתם עליהם בהקשר של מסיבות - למשל בימי ההולדת של הילדים שלכם. אבל האמת היא שהיום, הבלונים יכולים לבוא לשירותכם מכיוון שונה לחלוטין. אם אתם מנהלים עסק, הרי שאתם בוודאי מחפשים דרכים מקוריות במיוחד לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר. במקום לפנות לכל מיני אפיקי פרסום יקרים שלא תדעו מה הם יכולים לספק לכם - מדוע שלא תשווקו את העסק שלכם באמצעות בלונים? נשמע לכם מעט יוצא דופן? תתפלאו לגלות את כל היתרונות שבשיווק בעזרת בלונים!


כך המסר יעבור היטב


  • קל לחלק אותם - את החלוקה של הבלונים, תוכלו לעשות בכל הזדמנות. אפשר להדפיס על הבלונים מסר מסוים - למשל את הלוגו של החברה שלכם, אשר ייצרב בתודעה של הלקוחות הפוטנציאליים. את הבלונים הללו תוכלו לחלק בכל הזדמנות שרק תרצו. אפשר למשל להקים דוכן מסוים ובו לחלק בלונים, אפשר לעשות זאת במסגרת של יריד, אחרי פגישות עם אנשים, באירועים של קידום עסקים, בהשקות שונות, ובקיצור - בכל הזדמנות שרק תרצו, הבלונים יוכלו לשרת אתכם ותוכלו לחלק אותם לכל אדם!
  • קל לקחת לכל מקום - עדו יתרון משמעותי מאד ברעיון של שיווק בעזרת בלונים, הוא שקל מאד לקחת אתכם את הבלונים לכל מקום. בניגוד לשיטות פרסום אחרות (למשל שלטים) שנותרים קבועים במקומם, הרי שאת הבלונים אפשר לקחת בקלות. כשהם אינם מנופחים תוכלו לקחת אתכם עשרות בלונים - ואז במקום החלוקה לנפח אותם, או לתלות אותם היכן שהם רלוונטיים. כמובן שהדבר יוצר שיווק מעולה.


עכשיו גם אתם יכולים ליהנות

אם כן - בלונים זה ממש לא רק משחק ילדים. גם מבוגרים יכולים מאד ליהנות מהבלונים, ואתם יכולים לנצל זאת היטב - ולקדם היטב את עסקיכם, ורק צריך למצוא את הבלון המתאים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה